U Svetom Križu Začretju igrane utakmice 4 ŽNS – MNZ Ljubljana

Prema kalendaru natjecanja Središta Zagreb u Svetom Križu Začretju danas su igrane međunarodne prijateljske utakmice selekcija 4 ŽNS – MNZ Ljubljana u dvije generacije 2005. i 2006. U prvoj utakmici selekcija 4 ŽNS pobijedila je rezultatom 3:1. Prvo poluvrijeme bila je to zanimljiva i ravnopravna utakmica u kojoj su gosti poveli, a domaća momčad izjednačila. U drugom poluvremenu domaća momčad bila je bolja i zasluženo s dva gola razlike pobjedila. Golove su postigli: Dino Belak 2 i Vito Hemen. Od igrača iz Krapinsko zagorske županije nastupili su: Martin Šalković, Hrvoje Habjanec, Nikola Mutak, Patrik Kelava i Luka Kereša. U drugoj utakmici igrali su dječaci rođeni 2005. godine. I u toj utakmici naša selekcija je zasluženo pobjedila rezultatom 3:1. Golove za našu selekciju postigli su: Luka Dora, Vilim Gec i Lovro Nezirović. Od igrača iz našeg županiojskog saveza nastupili su: Borna Krizmanić, Ivan Jazbec i Luka Ružak. Zahvaljujemo sucima utakmice Ivanu Kumparu, Zdravku Fotivecu i Martinu Komorskom, kao i delegatu Božidaru Smrekaru i tajniku Jurici Sirovcu na odlično obavljenom poslu. I za kraj hvala domaćinima, Nogometnom klubu Jedinstvo, na pomoći u organizaciji susreta.